O nás

Mgr. Andrea Krenželoková, Dis.
Jsem atestovaná klinická logopedka se zkušenostmi v praxi od roku 2011. Moje práce je zaměřena na poskytování individuální péče a terapeutických služeb dětem i dospělým s poruchami řeči a komunikace.

V průběhu své kariéry jsem se věnovala dětem v ambulanci i dospělým na rehabilitační klinice, kde se také specializuji na léčbu poruch řeči spojených s neurologickými onemocněními, jako jsou mozkové mrtvice, Parkinsonova choroba a Alzheimerova choroba. Mým cílem je pomoci svým pacientům zlepšit svou komunikaci a získat zpět kontrolu nad svým životem.

V mém terapeutickém přístupu kladu důraz na individuální potřeby každého pacienta. Spolupracuji s pacienty a jejich rodinami, abychom společně identifikovali problémy a vytvořili účinný terapeutický plán. Využívám moderní metody a technologie, aby byla terapie co nejefektivnější a zajistila co nejlepší výsledky.

Pokud hledáte zkušeného logopeda, který vám pomůže zlepšit vaši komunikaci, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám poskytnu další informace a odpovím na vaše dotazy.

Mgr. Veronika Cheutinová, Ph.D.

V oboru klinická logopedie pracuji od roku 2006. Vystudovala jsem magisterské a doktorské studium na katedře speciální pedagogiky Univerzity Karlovy v Praze.

Mám za sebou bohaté ambulantní zkušenosti s pacienty různých věkových kategorií a diagnóz a rovněž zkušenosti s rehabilitací narušené komunikační schopnosti u pacientů na lůžkovém oddělení následné péče. Cenné zkušenosti s pacienty po cévní mozkové příhodě mi přinesla aktivní spolupráce s Klubem Afázie (terapeutické vedení skupin a individuální terapie osob po CMP).

Zajímá mě holistický přístup ke zdraví, podpora zdraví, prevence a regenerace pomocí přírodních prostředků. Celostní pohled na člověka se přirozeným způsobem promítá i do mé práce v oblasti terapie narušené komunikační schopnosti. Chcete-li se na cokoli zeptat, kontaktujte mě.

Přejít nahoru